Listopad 2013

Oblastní přebor společných skladeb

16. listopadu 2013 v 22:59 Aktuality
Obě družstva malých děvčat se na oblastní přebor těšila, protože chtěla získat letos ve společných skladbách první medaili. Očekávání bylo oprávněné - menší holčičky měly ve své kategorii jen jedno konkurenční družstvo a větší děvčata své dnešní soupeřky v minulých závodech porážela. Očekávání se naplnilo. Tým z nulté kategorie získal stříbrnou medaili - sice v malé konkurenci, ale bodový zisk si oproti minulým závodům zlepšil. A děvčata z první kategorie ozdobila své krky dokonce zlatými medailemi, když po zásluze s velkým náskokem všechny své soupeřky porazila. V první kategorii soutěžilo sedm týmů. Určitě lze říci, že dnes holky z nulky i jedničky podaly nejlepší výkon z letošních závodů. Moc blahopřejeme všem medailistkám i trenérkám!

Společnou skladbu 0. kategorie cvičí: Amálie Hřibová, Adéla Trubačová, Barbora Bouzková, Natálie Reindlová, Natálie Říhová, Lucie Vítovcová, Tereza Haišmanová

Společnou skladbu 1. kategorie cvičí: Anna Zikmundová, Viktorie Kcholová, Nikola Nová, Darina Nováková, Natálie Polanková, Klára Kuncová, Karen Praumová


Video 0. kategorie zde
Video 1. kategorie zde

Pohár společných skladeb 9.11.2013

16. listopadu 2013 v 21:51 Aktuality
V Plzni se 9. 11. konal 23. ročník Poháru společných skladeb. Zde nás zastupovala nejmladší děvčata z 0. kategorie a obsadila 6. místo. V naší galerii přibylo ze závodu několik fotek, které jsou k prohlédnutí zde.


Celkové výsledky: zde

RYCON CUP 2.11.2013

5. listopadu 2013 v 17:56 Aktuality

Druhý závod společných skladeb čekal gymnastky v Českých Budějovicích. Zde se utkaly výborné týmy z České i Slovenské republiky. Děvčata si z Budějovic po hezkém výkonu si odvážejí 8. místo.
Celkové výsledky: zde