27. května 2013 v 13:00 Aktuality
8. května pořádal náš oddíl 4. závod

ESG CUPu.

Do Plzně se sjelo celkem 16 týmů z celé republiky.
Naše děvčata - Viktorie Kcholová, Nikola Nová, Anna Zikmundová, Klára Kuncová,Natálie Polanková a Darina Nováková závodila v kategorii děti 8.let a mladší si odnášejí bohužel nepopulární bramborovou medaili a 4. místo.
Druhý tým v sestavě Karolína Prantlová, Karolína Cao, Kateřina Kieswetterová, Alena Raunerová, Linda Havlicová, Denisa Říhová soutěžící v kategorii děti 8-10let vybojoval 3. příčku.

Více fotek zde

12. 5. 2013 MČR MG - Ostrava

27. května 2013 v 12:54 Aktuality
12.května 2013 se v Ostravě konalo

Mistrovství republiky ve VP MG.

Oddíl zastupovala v kategorii Dorostenky Kristýna Kováčová. Kristýnu hned v úvodu sestavy opět zazlobila stuha, trochu nervózní sestavy byly bez větších chyb a tak v celkovém hodnocení jí patří 21. místo. Míč - 20. místo, stuha 18.místo. Škoda, že bodové hodnocení nestačilo na 16-ti členné finále, kde by mohla předvést svoji nejsilnější stránku - sestavu s obručí.

11. 5. 2013 Květinový závod - Praha

27. května 2013 v 12:52 Aktuality
11. května 2013 se v
Květinovém závodě
na pražských Vinohradech v kombinovaném programu vydařilo Petře Sýkorové, která si odnáší za své sestavy bronzovou medaili.

Oblastní přebor v Kombinovaném programu - Mariánské Lázně

27. května 2013 v 12:48 Aktuality

Oblastní přebor v Kombinovaném programu

hostil tradičně mariánskolázeňský klub.
Letošní účast našich dvou gymnastek v kategorii Ženy byla ohodnocena stříbrnou - Petra Sýkorová a bronzovou medailí - Nikola Dufková. Petra postupuje s družstvem Západních Čech II na Mistrovství republiky.

4. května 2013 - Memoriál Aleny Fialové - Slavoj Plzeň

27. května 2013 v 12:45 Aktuality
4. května 2013 pořádal TJ Slavoj Plzeň
Memoriál Aleny Fialové
- závod ve volném programu jednotlivkyň.
Bronz pro Kristýnu !

Závodu, silně obsazeného zahraničními závodnicemi, se zúčastnila většina našich gymnastek.
Velice pěkně zacvičila děvčata v kategorii Naděje nejmladší (29 startujících)
6. Natálie Polanková
7. Viktorie Kcholová
7. Anna Zikmundová
13. Klára Kuncová
20. Darina Nováková
21. Nikola Nová
V nejobsazenějsí kategorii Naděje mladší (40 startujících z toho 20 zahraničních) se děvčatům tolik nedařilo. V první polovině výsledkové listiny zaujaly místo hlavně zahraniční gymnastky. (Bohužel za obruč pod stolkem rozhodčích se body nepřipisují J. )
23. Karolína Prantlová
24. Karolína Cao
30. Denisa Říhová
35. Alena Raunerová
38. Linda Havlicová
V kategorii Dorostenky (12.startujících) si bronzovou medaili pěknými sestavami vybojovala Kristýna Kováčová.