Listopad 2012

Mistrovství ČR 2012 ve společných skladbách

27. listopadu 2012 v 13:20 Aktuality
24.12.2012 Ostrava
Závěr sezóny patří tradičně mistrovství společných skladeb. Na zimním stadioně v Ostravě se sešlo v kategorii Seniorky jen 6 družstev. Pětice našich děvčat - Petra Čechurová, Nikola Dufková, Kristýna Kováčová, Petra Sýkorová a Barbora Štrajtová - vybojovala pátou příčku a tím potvrzují své prvenství v Plzeňské a Karlovarské oblasti. O náročnosti těchto sestav svědčí fakt, že mnoho oddílů se této kategorie vůbec neúčastní, raději děvčata přihlásí do kombinovaného programu a do "linie B" společných sestav. Naše gymnastky tak soupeřily s oddíly, které se věnují vrcholové přípravě českých reprezentantek. Vítězný oddíl Tart Brno měl ve své sestavě hostující dvě pražské gymnastky a Baver Třebíč jednu. I z toho je vidět, jak je složité sestavit společnou skladbu. Děvčatům patří velká gratulace !!!
Obě sestavy se jim povedly a děvčata důstojně zakončila svoji gymnastickou kariéru.
Díky ČTV jsme mohli celé finále společných skladeb sledovat doma u televize. Více zde

Celkové výsledky:

Roztančené náčiní, Milevsko, 17.11.2012

20. listopadu 2012 v 9:44 Aktuality
II. kategorieIII.kategorie
17.listopadu se dvojice našich Karolínek vydala soutěžit do Milevska. Klub Proactive Milevsko pořádal již tradiční závod v moderní gymnastice jednotlivkyň Roztančené náčiní.
Karolína Prantlová v II.kategorii zacvičila obě své sestavy s jistotou a závod vyhrála.
Karolína Cao ve III. kategorii si musela poradit s velice silnými soupeřkami z místního oddílu a vybojovala 5. příčku.

Plzeňský pohár - 4.11.2012

8. listopadu 2012 v 19:31 Aktuality
V neděli 4.11.2012 do třetice hostil Slavoj Plzeň gymnastky na Plzeňském poháru společných sestav.
V 0.kategorii si naše družstvo I. vybojovalo zlaté medaile a družstvo II. obsadilo 5. místo.
V kat. Seniorky děvčata obsadila 2. příčku za domácím Slavojem. V sestavě s obručemi a stuhami hodně chybovala a to je stálo mnoho cenných bodů do celkového hodnocení.
Všichni se jistě těší, jak dopadne oblastní přebor a kdo tentokrát z duelu vyjde vítězně. Přebor rozhodne o zástupci západočeské oblasti na Mistrovství ČR.
Celkové výsledky: zde

Českomoravský pohár - Plzeň - 3.11.2012

8. listopadu 2012 v 19:29 Aktuality
V sobotu 3.11.2012 se opět soutěžilo na plzeňském Slavoji. Oddíl MG Slovan Plzeň pořádal 2.kolo Českomoravského poháru ve společných sestavách. Poháru se mohou účastnit jen gymnastky ze KP a ZP moderní gymnastiky a proto v závodě bojovala jen naše nejmladší děvčátka. Umístila se na 5. místě. Na děvčatech je vidět, jak závod od závodu získají zkušenosti a jistotu, tak se snad své první "bedny" také brzy dočkají.
Pro gymnastky soutěžící v VP proběhl souběžně Pohár plzeňského kraje a tady druhé naše družstvo zvítězilo. Sestavu předvedla : Anička Zikmundová, Viktorka Kcholová, Nikolka Nová, Darinka Nováková, Karen Praumová a Klárka Kuncová.

Rycon cup – České Budějovice - 28.10.2012

8. listopadu 2012 v 19:25 Aktuality
Neděle 28.10.2012 již patřila tradičním podzimním závodům ve společných sestavách. Do Českých Budějovic jelo jen družstvo seniorek. Za své sestavy si odváží bronzové medaile.

Plzeňský soudek - 27.10.2012

8. listopadu 2012 v 19:12 Aktuality

V sobotu 27.10.2012 náš oddíl uspořádal v hale Slavoje Plzeň tradiční podzimní závod v moderní gymnastice - PLZEŇSKÝ SOUDEK .

V 11 kategoriích volného programu, 3 kategoriích kombinovaného programu a ve čtyřech kategoriích dvojic a trojic se představilo 80 závodnic. Příjemnou atmosféru doplnilo vystoupení našich nejmenších gymnastek se svojí první společnou sestavou.
Velký počet kategorií , zejména u nejmladších ročníků, určitě potěšil všechny zúčastněné, protože odměna v podobě medaile určitě dodá chuť k dalšímu pilnému trénování.
V kategorii roč. 2006 a mladší si zlatou medaili odnáší Klárka Kuncová.
V kategorii roč. 2005 vybojovala stříbrnou medaili Anička Zikmundová a Viktorka Kcholová, bronzovou medaili si odnáší Darinka Nováková. Čtvrté místo získala Karen Praumová a 5.místo Nikolka Nová.
V kategorii roč. 2004 se představila se svou sestavou bez náčiní Linda Havlicová a získala 3. místo, Denisa Říhová se umístila na 4.příčce.
V kategorii roč. 2004 Karolína Prantlová se sestavou bez náčiní a sestavou s obručí zvítězila a odnáší si zlatou medaili.
V kategorii roč. 2003 v silné konkurenci si Karolína Cao vybojovala velmi vyrovnanými výkony v sestavě bez náčiní a v sestavě se švihadlem stříbro.
V kategorii roč. 2002 a 2001 si Kateřina Kieswetterová vybojovala se sestavou bez náčiní a se sestavou se švihadlem krásné 6. místo.
V kategorii Dorostenek na 3.příčku vystoupala Kristýna Kováčová a Petra Čechurová obsadila 5.místo.
V KP kategorie Ženy si naše děvčata rozdělila medaile. Zlatá patří Báře Štrajtové, stříbrná Petře Sýkorové a bronz Nikole Dufkové.
Trojice Natálie Polanková , Linda Havlicová a Denisa Říhová si ve své kategorii odnášejí stříbrné medaile. Trojice Karolína Cao, Kateřina Kieswetterová a Karolína Prantlová si odnášejí také stříbro.