Duben 2012

Jarní pohár města Plzně - 22.4.2012

23. dubna 2012 v 14:29 Aktuality
Jarní poháru města Plzně se dne 22.4. 2012 zúčastnily 2 naše závodnice v KP.
V kat. Ženy se na 5. příčce umístila Petra Sýkorová a 6. místo obsadila Nikola Dufková.

SOKOL CUP 2012 - 21.4.2012 - Praha

23. dubna 2012 v 14:24 Aktuality
Karolínka Pantlová a Karolínka Cao se v sobotu 21.4. 2012 zúčastnily závodu Sokol CUP 2012. Obě nám udělaly velkou radost. V silně obsazené mezinárodní soutěži si vybojovala ve své kategorii Naděje nejmladší r. 2004 Karolínka Prantlová 8. místo (z 24) za cvičení bez náčiní,
a v kat. Naděje nejmladší r. 2003 si Karolínka Cao vybojovala 10. místo(z 18) za sestavy bez náčiní a s obručí.

15.4.2012 Ústecký pohár

17. dubna 2012 v 8:46 Aktuality

Neděle 15.4.2012 patřila našim nejmenším závodnicím, které se vydaly soutěžit do Ústí nad Labem.
Děvčatům se úplně nové sestavy moc povedly a nakonec v nejobsazenější kategorii Nadějí nejmladších A (21 dívek) obsadila následující místa.
3. Viktorie Kcholová
4. Anna Zikmundová
8. Darina Nováková
13. Klára Kuncová
15. Karen Praumová


14.4.2012 - Vinohradský hrozen

17. dubna 2012 v 8:44 Aktuality
V sobotu 14.4.2012 se vypravila naše děvčata na pražské Královské Vinohrady, kde místní oddíl pořádal závod "Vinohradský hrozen"
V silně obsazené kategorii Dorostenky se Kristýna Kováčová umístila na 11. místě a Petra Čechurová na místě 22.
V kategorii Ženy se Bára Štrajtová umístila na 5. příčce a Petra Sýkorová obsadila příčku 7.

Rok 2012

10. dubna 2012 v 13:48 Závody

bude.....


27.10.2012MGPlzeňský soudekPlzeňVP+KP jednotlivkyně, dvojice,trojicepropozice
výsledky

a bylo .....

27.5.2012
MG
Oblastní přebor v ZP, KPMariánské LázněZP, KP
20.5.2012MGMČR - dorostenkyBrnopropozice
13.5.2012MGLázeňský pohárMariánské LázněKPpropozice?
13.5.2012MGChomutovský pohárChomutovVP + KPstartovní listinyvýsledky
5.5.2012MGMemoriál Aleny FialovéPlzeňVP + KPpropozice + doplňující infovýsledkyfoto
1.5.2012MGMilevský pohárekMilevskoVPpropozicevýsledky
28.4.2012MGOblastní přeborPlzeňVPpropozice
Dorostenky
foto
22.4.2012MGJarní pohár města PlzněPlzeňKPpropozicevýsledky
21.4.2012MGSokol CupPrahaVTpropozicevýsledky
15.4.2012MGÚstecký pohárÚstí nad LabemVPpropozicevýsledky
14.4.2012MGO Vinohradský hrozenPrahaVP, KPpropozicevýsledky
1.4.2012MGJablonecká perličkaJablonec nad NisouVP jednotlivkyněpropozicevýsledky
18.3.2012MGJarní pohodaTáborKP jednotlivkyněpropozicevýsledky
17.3.2012MGPlzeňský pohárekSokol Roudná

„ Jablonecká perlička „ 1.4. 2012 Jablonec nad Nisou

9. dubna 2012 v 20:55 Aktuality
Naše závodnice se zúčastnily ve 3 kategoriích velmi silně obsazené soutěže

Naděje nejmladší A

1. Zikmundová Anna Sokol Plzeň IV
2. Chlustinová Natálie SC 80 Chomutov
3. Ťupová Kateřina SC 80 Chomutov
8. Kcholová Viktorie Sokol Plzeň IV
10. Praumová Karen Sokol Plzeň IV

Naděje nejmladší B

1.Gabrielová Tarja Sokol Hodkovičky
2. Kleinová Kristýna Sokol Hodkovičky
3. Ježková Barbora Sokol Jablonec n.N.
4. Cao Karolína Sokol Plzeň IV
7. Prantlová Karolína Sokol Plzeň IV

Dorostenky

1. Tilcerová Klára SC 80 Chomutov
2. Hanušová Kateřina GSK Ústí n.L.
3. Paldusová Martina Sokol Jablonec n.N.
4. Hublová Anna Triumf Praha
5. Kováčová Kristýna Sokol Plzeň IV
8. Čechurová Petra Sokol Plzeň IV

Jarní pohoda 18.3. 2012 - Tábor

9. dubna 2012 v 20:40 Aktuality
Závodu v Táboře se zúčastnily závodnice v kategorii ženy a v silně obsazené soutěži dosáhly velmi pěkných umístění:
  1. Sýkorová Petra Sokol Plzeň IV
  2. Mikolášová Šárka Meteor České Budějovice
  3. Šragová Jana SKMG Břeclav
  4. Štrajtová Barbora Sokol Plzeň IV
  5. Roztočilová Markéta GSK Tábor
  6. Dufková Nikola Sokol Plzeň IV

Plzeňský pohárek 17.3. 2012

9. dubna 2012 v 20:36 Aktuality

17.3. 2012 jsme pořádali první přátelský závod nové sezóny
V deseti výkonostních kategoriích se představila děvčata z oddílů Slavia Bratislava, Sokol Hodkovičky, Sokol Milevsko, Bohemians Praha a domácí gymnastky.

Výsledky:

Kategorie ZP 0. ( všechny Sokol Plzeň IV ) :

1. Nová Nikola
2.Reindlová Natálie
3.Jirglová Marie
3.Říhová Natálie
4.Hřibová Amálie
4.Barrett Elena

Kategorie Baby :

  1. Havlíková Karolína Sokol Hodkovičky
  2. Skalická Kristýna Sokol Milevsko
  3. Kuncová Klára Sokol Plzeň IV

Naděje nejmladší A :

1. Zůnová Tereza Sokol Hodkovičky

2. Kcholová Viktorie Sokol Plzeň IV

2. Zikmundová Anna Sokol Plzeň IV

3. Nováková Darina Sokol Plzeň IV

4. Čermáková Tereza Sokol Hodkovičky

5. Praumová Karen Sokol Plzeň IV

6. Formanová Štěpánka Sokol Plzeň IV

Naděje nejmladší B :

1. Černecká Julie Sokol Plzeň IV

2. Švejdová Kateřina Sokol Hodkovičky

3. Bromová Kristýna Sokol Milevsko

4. Říhová Denisa Sokol Plzeň IV

4. Rigo Ema Sokol Plzeň IV

Naděje nejmladší C :

1. Gabrielová Tarja Sokol Hodkovičky

2. Cao Karolína Sokol Plzeň IV

3. Kleinová Kristýna Sokol Hodkovičky

4. Schimiková Barbora Sokol Hodkovičky

5. Obuškevičová Vendula Sokol Hodkovičky

Naděje mladší :

1. Lorencová Natálie Bohemians Praha

2. Minksová Kateřina Sokol Hodkovičky

2. Kieswetterová Kateřina Sokol Plzeň IV

Kadetky mladší :

  1. Prokopová Nikol Sokol Hodkovičky
  2. Přibylová Natálie Sokol Milevsko
  3. Vodičková Milena Sokol Hodkovičky
  4. Schickerová Veronika Sokol Hodkovičky

Kadetky starší :

1. Tripská Tamara Slavia Bratislava
2. Mošanská Kamila Sokol Milevsko
3. Šafránková Barbora Sokol Milevsko

Dorostenky :
1. Kováčová Kristýna Sokol Plzeň IV
2. Endrisová Nicol Sokol Hodkovičky
3. Čechurová Petra Sokol Plzeň IV
4. Endrisová Nella Sokol Hodkovičky

Ženy :
1. Štrajtová Barbora Sokol Plzeň IV
2. Sýkorová Petra Sokol Plzeň IV
3. Dufková Nikola Sokol Plzeň IV