Listopad 2011

Mistrovství ČR ve společných skladbách - Brno, 27.11.2011

28. listopadu 2011 v 19:22 Aktuality

V neděli 27.11.2011 probíhalo v brněnské sportovní hale Mistrovství ČR ve společných skladbách všech kategorií.

Náš oddíl reprezentoval tým Seniorek ve složení Michaela Babničová, Petra Čechurová, Nikola Dufková, Kristýna Kováčová, Petra Sýkorová a Barbora Štrajtová.
Děvčata získala velmi pěknou 8. příčku.
Výsledkem na tomto mistrovství, ale i řadou pohárových umístění, děvčata dokázala svoje prvenství v Plzeňském kraji. Náčiní se pohybovala po celou dobu sestav jen na závodní ploše a to se povedlo jen několika družstvům. :-))

Podzimní drak - 26.11.2011

GSK Tábor pořádal v sobotu 26.11.2011 závod v MG jednotlivkyň Podzimní drak.

Obě naše Karolínky, Prantlová i Cao, se vydaly předvést svou sestavu v I. kategorii.
V nejvíce obsazené kategorii lépe svoji úlohu zvládla Kája Prantlová a obsadila 5. místo. Karolínka Cao vybojovala pěkné 8 místo.
Výsledky

Český pohár - III.závod - 20.11.2011

28. listopadu 2011 v 19:21 Aktuality

Dlouhý závod čekal v neděli 20.11.2011 na naše mladší závodnice. Náš oddíl pořádal III. závod Českého poháru ve společných skladbách linie B.

Závodu se zúčastnilo více než 300 gymnastek z celé republiky v 48 skladbách.
Naše nejmenší šestiletá děvčátka, bojující v 0. kategorii se zlepšují závod od závodu. Je na nich vidět radost a stále se zvyšující jistota v provedení jejich sestavy. Ze závodu si odnáší krásnou bronzovou medaili.
Děvčata zařazená v I.kategorii jsou již "zkušené" bojovnice a získávají v této kategorii cenné stříbro. Tato kategorie byla nejpočetnější, celkem soutěžilo 12 týmů, rozdělených do dvou skupin (1.skupina - děvčata z KP a ZP MG, 2.skupina - děvčata z VP MG)

Výsledky

Klokan 2011 - 19.11.2011

28. listopadu 2011 v 19:18 Aktuality
19. listopadu 2011 pražský oddíl moderní gymnastiky TJ Bohemians pořádal tradiční závod ve společných skladbách - Klokan 2011. Seniorky našeho klubu předvedly svoje dvě sestavy v mnohem lepším provedení než na oblastním přeboru a odváží si stříbrné medaile. Zvítězil oddíl TJ Jižní město Chodov. Naše děvčata získala o 3,5bodu více než soupeřky z plzeňského Slavoje.
Výsledky

OP MG ve společných skladbách - 12.11.2011

16. listopadu 2011 v 11:04 Aktuality

12.11.2011 se ve sportovní hale plzeňského Slavoje konal oblastní přebor moderní gymnastiky ve společných skladbách.

Jako první probíhal závod linie B.
V 0. a I. kategorii startují závodnice všech výkonnostních tříd, v II. až V. kategorii pouze děvčata kombinovaného a základního programu MG.
Naše nejmladší děvčata startovala v 0. kategorii, kde neměla žádné soupeřky. Děvčata zacvičila moc hezky, soustředěně a s úsměvem, proto jim právem patří zlaté medaile.
V I. kategorii startovala naše starší skupinka, děvčata narozená před rokem 2002. Moc hezká a velmi těžká sestava si nakonec odnáší bronzové medaile.
V dalších kategoriích linie B, jsme neměli žádné zastoupení.
V samém závěru soutěže linie A startovaly seniorky se dvěma různými sestavami - 5 míčů a 2 obruče společně s 3 stuhami. Děvčata se utkala s týmem Slavoje Plzeň. Oba týmy se dopustily mnoha chyb, nakonec jen velmi malým rozdílem 0,025 bodu si prvenství odnáší tým Slavoje.
Krásné dorty, pro všechny zúčastněné týmy, byly sladkou tečkou za letošním oblastním přeborem.

RYCON CUP

11. listopadu 2011 v 11:47 Aktuality
5.11.2011 se v Českých Budějovicích konal další závod společných skladeb, linie A.
Závodu se zúčastnilo naše družstvo seniorek.
V konkurenci gymnastických oddílů, mezi kterými nechyběly ani letošní adeptky na titul mistryní ČR, obsadila naše děvčata 6. místo.
Děvčata se bohužel neubránila pádu náčiní a tak jen doufáme, že na oblastním přeboru, kde budou bojovat s družstvem TJ Slavoj o postup na mistrovství ČR se podaří zacvičit bez chybiček.

Český pohár I. - 30.10.2011

4. listopadu 2011 v 8:25 Aktuality

Nedělního Mariánskolázeňského poháru a současně Českého poháru I. ve společných sestavách se zúčastnila naše dvě družstva mladších děvčat.

V kategorii 0. se naše nejmenší hvězdičky umístily na 7. místě v Mariánskolázeňském poháru a na místě 5. v Českém poháru.

V kategorii I. si starší děvčata vybojovala pěknou 7. příčku v Mariánskolázeňském poháru (celkem soutěžilo 14 týmů). Soutěže Českého poháru se nemohou zúčasnit, protože ten je určen jen pro gymnastky kombinovaného a základního programu.