Květen 2011

Chomutovský pohár - 29.5.2011

29. května 2011 v 22:17 Aktuality

Závodní víkend vyvrcholil Chomutovským pohárem a ziskem zlaté medaile pro Karolínku Prantlovou za svoji sestavu bez náčiní v kategorii nejmladších nadějí B.
Linda Havlicová se ve stejné kategorii umístila na krásném 4. místě.

V kategorii nejmladších nadějí A se Kačenka Kieswetterová umístila na velmi pěkném 5. místě
a Karolínka Cao na místě 7.

Terezka Matoušková obsadila 11. příčku v kategorii kadetek mladších.

Pohár VUK - 28.5.2011, Plzeň

29. května 2011 v 22:10 Aktuality
Sobotních závodů, pořádaných v "domácím prostředí" slavojské sportovní haly se zúčasnila naše pětice děvčat.
V kat. Naděje nejmladší opět zabojovala Karolínka Prantlová a v konkurenci 17 závodnic získala krásné 4. místo. Karolínka se nezalekne ani děvčat o celé dva roky starších a svoje sestavy předvedla opět s krásným úsměvem.
Ve stejné kategorii si Kačenka Kieswetterová vybojovala čtvrtou nejvyšší známku v sestavě bez náčiní. Celkově obsadila velmi pěkné 7. místo.
Jen o stupínek níž, na 8. místě, rozdílem jedné desetinky skončila Karolínka Cao.
V nejobsazenější kategorii nadějí mladších obsadila Nina Hirschnerová 20. místo.
V kategorii kadetek mladších obsadila Terezka Matoušková 10.místo.

ESG CUP - 28.5.2011 - Olomouc

Seniorky v estetické gymnastice cestovaly opět na Moravu, tentokrát do Olomouce na poslední z letošních závodů ESG.
Odváží si stříbrné medaile s ESG CUPu a zároveň stříbrný pohár z celkového seriálu závodů.
Do prázdnin je čeká již "jen" mistrovství světa v estonském Tartu.

Oblastní přebor ZPMG, Mariánské Lázně - 15.5.2011

18. května 2011 v 20:31 Aktuality
Přebor Západočeské oblasti v základním programu moderní gymnastiky tradičně hostily Mariánské Lázně. Náš oddíl měl zastoupení jen ve dvou nejmladších kategoriích a odváží si cenné medaile.

Umístění v kategorii 0.A (nar. 2004)
Linda Havlicová vybojovala v konkurenci 14 gymnastek krásné 7. místo.

Umístění v kategorii 0.B (nar. 2005 a ml.)
Darina Nováková vybojovala stříbrnou medaili
Anička Zikmundová vybojovala bronz
5. místo patří Karen Praumové
11. místo vybojovala Viktorie Kcholová

Memorial M. Duckeové, Mariánské Lázně, 8.5.2011

10. května 2011 v 17:29 Aktuality

Naše nejmenší děvčátka se zúčastnila mariánsko-lázeňského závodu v základním programu moderní gymnastiky. Pro některé to byl jejich první start v závodech.

10. května 2011 v 17:26 Aktuality

První májový den naše nejmladší naděje odjely poměřit své síly na pražskou Bohemku.
V I.kat. nar. 2004 a ml. vybojovala 4. místo a nepopulární bramborovou medaili Karolínka Prantlová. Od zlaté jí dělilo necelých 6 desetin bodu. Karolínka předvedla svoji sestavu bez náčiní.
V II. kat. nar. 2003 se se svou sestavou bez náčiní umístila Karolínka Cao na krásném 5. místě.
Ve III. kat. nar. 2002 začvičila Kačenka Kieswetterová sestavu bez náčiní a sestavu se švihadlem a umístila se na 8. místě.
Ve IV.kat. roč. 2001 se Nina Hirschnerová umístila také na 8. místě.

Mistrovství ČR v ESG

3. května 2011 v 17:27 Aktuality

1. května soutěžily v brněnské hale univerzitního kampusu Bohunice seniorské týmy estetické gymnastiky o titul mistryň republiky.