Červen 2009

!!! Nábor nových gymnastek !!!

8. června 2009 v 15:50 Aktuality
Přijímáme děvčátka již od 5 let.

Děvčátka získají návyky správného držení těla, obratnost, pružnost
a v neposlední řadě nový kolektiv svých vrstevnic.

Těšíme se na Vás!

Více informací v záložce Nábor

Termíny závodů MG a ESG rok 2011

8. června 2009 v 10:47 Závody

rok 2011- podzim

22.12.2011MGVánoční besídkaTJ Sokol Plzeň IVSokolovna na Roudné
3.12.2011MGMikulášský pohár společných skladebSlavoj PlzeňSpolečné skladby linie Apropozicevýsledky
3.12.2011MGČeský pohár V.BřeclavSpolečné skladby linie B - finálepropozice
27.11.2011MGČeský pohár IV.Praha - Zelený pruhSpolečné skladby linie Bpropozicevýsledky
27.11.2011MGMistrovství ČR společných skladebBrnoSpolečné skladby linie Apropozicevýsledky
26.11.2011MGPodzimní drakTáborJednotlivkyněpropozicevýsledky
20.11.2011MGČeský pohár III.PlzeňSpolečné skladbypropozicevýsledky
12.10.2011MGOPPlzeň - SlavojSpolečné skladbypropozicevýsledkyfoto
5.11.2011MGRYCON CUP 2011České BudějoviceSpolečné skladby, linie Apropozicevýsledkyfoto
5.11.2011MGČeský pohár II.ZubříSpolečné skladbypropozicevýsledky
30.10.2011MGMariánskolázeňský pohárMariánské LázněSpolečné sestavypropozicevýsledky
30.10.2011MGČeský pohár IMariánské LázněSpolečné sestavy, linie Bpropozicevýsledky
30.10.2011ESGWORLD CUP IV.Moskvakat. Apropozicevýsledky
23.10.2011MGPlzeňský soudekPlzeňjednotlivkyně, dvojice, trojicepropozicevýsledkyfoto
22.10.2011MGPohár města ChomutovaChomutovSpolečné sestavy
15.10.2011MGRoztančené náčiníMilevskoVP - jednotlivkyněpropozicevýsledky
8.10.2011MGPlzeňský pohárPlzeňjednotlivkyně MGpropozicevýsledky
23.-25.9.2011ESGWORLD CUP III.Paderborn(GER)-propozicevýsledkyfoto
10.6.2011MGPlzeňský pohárekPlzeňoddílový závodpropozicevýsledkyfoto
10.-12.6.2011ESGWORLD CHAMPIONSHIPSTartu(EST)-propozicevýsledky
4.6.2011MGTáborský pohárTábor-propozicevýsledky
29.5.2011MGChomutovský pohárChomutov-startovkavýsledky
28.5.2011MGVUKSlavoj Plzeň-propozicevýsledky
29.5.2011ESGESG CUP V.OlomoucMČR dětipropozicevýsledky
21.5.2011MGMČRPrahanaděje mladšípropozicevýsledky
15.5.2011MGOP ZPMGMariánské Lázně-propozicevýsledkyfoto
12.-15.5.2011ESGWORLD CUP II.Vigo(ESPkat.Apropozicevýsledky
8.5.2011MGMemorial M. DuckeovéMariánské Lázně-propozicevýsledky
8.5.2011MGMČR - dorostenkyŽdár nad Sázavou-propozicevýsledky
7.5.2011MGMČR- kadetky mladší/staršíŽdár nad Sázavou-propozicevýsledky
1.5.2011MGBohemka cupPraha-propozicevýsledky
1.5.2011ESGESG CUP IV.BrnoMČR Seniorekpropozicevýsledkyfoto
16.4.2011MGOP MGPlzeň - Slavoj-propozicevýsledkyfoto
9.4.2011ESGESG CUP III.Zubří-propozicevýsledky
9.4.2011MGRG PROACTIVE CUPMilevskoVPpropozicevýsledky
1.-3.4.2011ESGWORLD CUP I.Vantaa(FIN)kat.Apropozicevýsledkyfoto
27.3.2011ESGESG CUP II.Vyškov-propozicevýsledky

rok 2010 - podzim

2.10.2010 - Plzeňský pohár - rozpis
3.10.2010 - Pohár Eutitu - Mariánské Lázně - dvojice, trojice
16.10.2010 - Plzeňský soudek - jednotllivci, dvojice, trojice - rozpis
17.10.2010 - Český pohár I. - společné skladby - lin.B - Plzeň - rozpis
23.10.2010 - Český pohár II. - společné skladby - lin. B - Břeclav- rozpis
23.10.2010 - Cena města Chomutova - společné skladby lin. A + B - rozpis
31.10.2010 - Český pohár III. - společné skladby - lin. B - Mariánské Lázně - rozpis
6.11.2010 - Pohár společných skladeb a jednotlivkyň - Plzeň- rozpis
13.11.2010 - Oblastní přebor - společné skladby - Plzeň
27.11.2010 - Český pohár IV.- O Vinohradského čerta - společné skladby - rozpis
5.12.2010 - Pohárový závod společné skladby, dvojice, trojice - VS Zelený pruh Praha
21.12.2010 - Vánoční besídka - začátek 16.30 - sokolovna Na Roudné

rok 2010 - jaro
8.-9.6.2010 - MČR KP Praha- dle postupu z oblastního přeboru
4.6.2010 - Plzeňský pohárek - ZP MG
29.5.2010 - MČR ESG dětské kategorie + ESG CUP V. - Plzeň
23.5.2010 - Oblastní přebor ZP a KP MG - Mariánské Lázně
21.3.2010 - MČR ESG Juniorky - Brno -rozpis-výsledky
26.-28.3.2010 - Světový pohár ESG - Finsko
11.4.2010 - Oblastní přebor VP MG - Slavoj Plzeň -
17.4.2010 - Spring Cup Plzeň - podiové skladby
22.-25.4.2010 - MS ESG Juniorky - Brno
8.5.2010 - MČR VP-kadetky - Písek
9.5.2010 - XXI. Memoriál Milady Duckeové - ZPMG - Mariánské Lázně
13.-17.5.2010 - Světový pohár ESG - Barcelona
22.5.2010 - Slavoj VUK keramika pohár - Slavoj Plzeň -rozpis
23.5.2010 - Oblastní přebor ZP a KP MG - Mariánské Lázně

rok 2009 - podzim

19.12.2009 - Pohár společných skladeb - Bratislava - juniorky
22.12.2009 - Vánoční besídka- 16.00hod - Sokolovna Roudná
6.12.2009 -Festival pohybových skladeb- Plzeň
29.11.2009 - Pohárový závod společných skladeb, linie B - Praha - Zelený pruh
28.11.2009 - MČR SS - juniorky
21.11.2009 -O vinohradského čerta- Praha - linie B (I. + V.kategorie)Rozpis
17.11.2009Společné skladby-pohár - Slavoj Plzeň
14.11.2009 Oblastní přebor společných skladeb
1.11.2009Český pohár společných skladeb- linie B - Mariánské Lázně
31.10.2009 ČEZ GYM CUP 2009- České Budějovice
11.10.2009 O pohár Eutitu - Mariánské Lázně